Ajalugu

Tere tulemast Bayern&Böhmen Kellerisse!

Et pakkuda eestlastele maailma ühte vanemat ja traditsioonilisemat õllekultuuri, täiendasid Vana Villemi Kõrtsid oma ketti uue lüliga, avades Tallinnas Suur Karja 18 BayernBöhmen Keller nimelise õllesaali. Ruumid on selleks otstarbeks justkui loodud, ebastandardsete mõõtudega ja keskaegsete võlvidega kelder meenutab just Müncheni ja Ceske Budejovici populaarsemaid õllesaale.

See 160 kohaline õllerestoran jääb küll suuruselt alla Müncheni kuulsatele (Hofbräuhaus, Augustiner Keller, jne…) õllesaalidele, kuid väljendab ilmekalt sealset õhustikku ja sulandub hästi Tallinna vanalinna konkurentsi.

BayernBöhmen Kelleri õllevalik on koostatud Saksa ja Tšehhi tuntumatest õlledest, millede kõrvale on lisatud populaarsemate kodumaiste pruulijate toodangut.
Kehakinnituseks pakub BayernBöhmen Keller oma külalistele traditsioonilisi roogasid, mis valitud populaarsemate Saksa-Tšehhi õllesaalide menüüst, arvestades eestlaste maitset, eelistusi ja soove ning mida on täiendatud Vana Villemi Kõrtside aastate pikkuste kogemustega.
Osa meie töökast meeskonnast!